Publiczne Przedszkole nr 11 w Pile

Konkurs na najpiękniejszą dynię

 

Ogłaszamy konkurs na „NAJPIĘKNIEJSZĄ DYNIĘ”

„Ogłaszamy konkurs mały,

23-27 października to tydzień wspaniały!

Pędź do sklepu, kupuj dynię!

Wytnij dziury, weź ozdoby,

Aby dodać jej urody!

Do przedszkola przynieś dynię

I uważaj – niech nie zginie!

Jeśli jury doceni Twej dyni urodę,

Dostaniesz piękną nagrodę!”

Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkie dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Prace wykonujemy na prawdziwej dyni, z której należy stworzyć najpiękniejszą ozdobę w postaci stworka, lampionu, świecznika, wazonu, jesiennego stroika, pojazdu lub inną  – każdy pomysł jest dobry!

 

Tak przyozdobioną dynię przynosimy do przedszkola w dniach od 23 – 27 października (poniedziałek – piątek) do sali „Biedronek”.

Każda dynia powinna posiadać wizytówkę z imieniem i nazwiskiem oraz nazwę grupy uczestnika. Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na wystawie w holu przedszkola. Za wszystkie prace przewidziane są dyplomy i małe upominki. Wręczenie nagród odbędzie się w poniedziałek 30 października 2023r. Prace po rozstrzygnięciu konkursu będzie można zabrać do domu 😊

Skip to content