Publiczne Przedszkole nr 11 w Pile

Życzenia na nowy rok szkolny 2023/2024

 

Drogie Dzieci, szanowni Rodzice i Pracownicy Publicznego Przedszkola nr 11 w Pile,

w nowym roku szkolnym 2023/2024 życzymy dzieciom wielu sukcesów, radosnych spotkań z kolegami i koleżankami. Niech przedszkole będzie miejscem, w którym każdego dnia przeżyjecie wspaniałą przygodę. Rodzicom życzymy dobrej współpracy z gronem pedagogicznym. Niech sukcesy dzieci przyniosą Państwu wiele satysfakcji i zadowolenia. Liczymy na Państwa pomysły, zaangażowanie i zapraszamy do wspólnego działania.

Pracownikom życzymy wiele satysfakcji z wykonywanej pracy, wytrwałości w realizowaniu swoich postanowień, konsekwentnego dążenia do celu oraz ogromu pozytywnej energii, którą razem zamienimy na twórcze i efektywne działania w nowym roku szkolnym 2023/2024.

Wszystkiego dobrego na nadchodzący czas.

 

p.o. Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 11 w Pile

Skip to content